Razer Basilisk V3 Pro 35K | Gaming Mouse | Wireless/Wired | Phantom Green Edition
- TootjadRazer
- Mudel: RZ01-05240300-R3G1
- Saadavus: 3
-
153€
Razer Basilisk V3 Pro 35K | Gaming Mouse | Wireless/Wired | Phantom Green Edition
| All | |
| Acceleration (G) | 70 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Wireless/Wired |
| DPI | 35000 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Key life span | 90-million Clicks |
| Kujutegur | Right-Handed |
| Net weight | 0.11 kg |
| Number of buttons | 11 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1707 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product name | Basilisk V3 Pro 35K |
| Seadme tüüp | Gaming Mouse |
| Tagantvalgustus | Razer Chroma RGB (Scroll Wheel, Logo, Multi-zone Underglow) |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Phantom Green Edition |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: razer basilisk v3 pro 35k gaming mouse wirelesswired phantom green edition, rz01-05240300-r3g1, razer, hiired






